Konkurs - wygraj gadżety Lenovo Legion!

  • 65
    Odpowiedzi
  • 2572
    Wyświetlenia
  • Prywatny's Avatar
    Level 52
    PROWADZĄCA KONKURS: "Każdy w życiu ma jakieś marzenie, czegoś pragnie, o czymś myśli, coś co lubi, co chciałby jeszcze otrzymać, wygrać… PRYWATNY jest Forumowiczem Legion Gaming Community od wielu, wielu lat. Co Pan chciałaby najbardziej otrzymać?"

    PRYWATNY: "Plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17” mogący pomieścić Laptop Lenovo Legion 5Pro, klawiaturę Lenovo Legion K500, słuchawki Lenovo Legion H300 i myszkę Lenovo Legion M300 bym chciał najbardziej otrzymać."

    PROWADZĄCA KONKURS: "Tak się szczęśliwie składa, że mamy taki plecak Lenovo Legion Armoured Backpack II 17” do wygrania!"

    PRYWATNY: "Z losowaniem nagród to wielka lipa, dali takie zasady, że od razu wiedziałem że przegram.
    Zanim się przedarłem przez regulamin konkursu to oni już zaczęli odpowiadać."

    PROWADZĄCA KONKURS: "He… No tak. Mam nadzieję, że jury uzna tę odpowiedź awansem. Prawda?"

    PRZEWODNICZĄCY JURY: "Tak, ŻURY uznaje odpowiedź."
    Starszy Gracz
  • Prezo's Avatar
    Level 1
    Name:  IMG_20240930_231649.jpg
Views: 39
Size:  94.0 KBJa najbardziej bym chciała wygrać słuchawki. Powody są dwa lecz proste. Po pierwsze to ufam marce i znam jej produkty od lat i takie słuchawki jestem przekonany , że umiliły by mi spędzony czas przy słuchaniu(i oglądaniu) różnych treści, głównie wieczorami na tablecie bo co jak co ale ekran ma świetny i ogląda się na im z przyjemnością i myślę, że to by było fajne dopełnienie. Druga rzecz to zbieram sprzęt na rozpoczęcie w sumie zabawy z nagrywaniem treści o grach z dzieciństwa (mam 36lat) i chciałbym może kiedyś coś zacząć prowadzić na żywo z tego względu , że lubię dużo mówić i z chęcią bym się po wymieniał poglądami z innymi osobami na temat gier czy sprzętu komputerowego, lub odnośnie ogólnie strefy technologicznej i nie mówię o tysiącach osób , ale kilka by było można było albo coś komuś wytłumaczyć lub samemu się nauczyć i myślę, że takie słuchawki były by strzałem w dziesiątkę bo jednak to główny łącznik z innymi podczas tego typu zabaw w streaming, a jak wspomniałem znam sprzęt Lenovo od wielu wielu lat i wiem, że by nie zawiodły.
  • Motherfoka's Avatar
    Level 2
    Co z tego zacnego zestawu mi się marzy? 🤩
    Proste że myszka Lenovo Legion M300! 🐁
    Podarowałabym ją mojemu chłopakowi. W przeciwieństwie do mnie, uwielbia wszelkie gry zręcznościowe czy strzelankowe. Za każdym razem jak gra, to te jego wyczyny jawią mi się jako czarna magia komputerowa. Ja tam wolę spokojnie pogalopować przez pół Skellige xD 🐺
    Dlatego myszka - żeby był prawdziwym kotem w tym co robi 😁😼
  • Matiking90's Avatar
    Level 1
    @Aaricia oczywiście moim wyborem są słuchawki! A dlaczego? Jest kilka powodów... Pierwszy to moja córka, straszna gaduła w dodatku głośna 😅 jak zacznie mówić to bez końca, a ja nie mogę się skupić na mojej pracy czyli montaż filmów ślubnych i filmów promocyjnych dla firm ;) wierzę, że te słuchawki idealnie wyciszą otoczenie :P drugi powód to moja żona... Związek upada więc po raz kolejny słuchawki pomogły by mi nie słychać jej warczenia 🤣 po trzecie dzięki tym słuchawkom usłyszę każdy detal podczas montażu wideo i słuchawki sprawią, że będę mógł tworzyć co raz lepsze materiały!
  • Sinber's Avatar
    Level 37
    @Matiking90 Lekkie spóźnienie "
    Udział możecie wziąć od 12 września do 30 września 2024 r. (23:59). " 😑
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Moi drodzy, dziękuję wszystkim za wspaniałe zgłoszenia! Jak zwykle, zabieramy się do niezmiernie ciężkiego wyboru 🤓
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍