Lenovo Legion Y700 ( 2024 )

  • 16
    Odpowiedzi
  • 107
    Wyświetlenia
  • Sinber's Avatar
    Level 37
    Zadebiutował właśnie nowy Gamingowy tablet od Lenovo z serii Legion, co prawda na rynku Chińskim, lecz z przewidywań redaktorów na Polski rynek może też trafić.

    Procesor: Snapdragon 8 Gen 3
    Wyświetlacz IPS, 8,8Cali, o odświeżaniu 165Hz i 2560 x 1600 pikseli.
    Pamięć ram: 12GB lub 16 GB ( LPDDR5X )
    Pamięć wewnętrzna 256GB lub 512GB ( UFS4,0)
    Bateria: 6550 mAh Dodatkowo będzie obsługiwał szybkie ładowanie 68W
    System: Android 14

    Ceny na rynku Chińskim po przeliczeniu kształtują się w granicach 2tysięcy złotych.
    Cena w naszym kraju będzie zapewne wyższa, przez same koszty logistyczne itd.



    Name:  lenovolegiony700.jpg
Views: 47
Size:  23.2 KB
  • 16 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Znalazłem unboxing



    PRODUCENCI SPRZĘTÓW! ODDAJCIE MI GNIAZDO SŁUCHAWKOWE!!!
    CHCĘ MIEĆ WYBÓR!
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Sinber @TrendaTen dzięki za podzielenie się informacją z nami 🤗 Tablet prezentuje się znakomicie 🤩 Jestem ciekawa, czy i kiedy zawita do nas 🤓
    @TrendaTen co do gniazda słuchawkowego, zgadzam się z Tobą, jestem z tych, co to woli słuchawki na kabelku, żeby po prostu ich nie zgubić 🙈
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia preferuję nauszne słuchawki które trudniej zgubić ale do niedawna korzystałem z nausznych przewodowych. Zmiana telefonu wymusiła na mnie zmianę podejścia do słuchawek. Ale mam takie bezprzewodowe z opcją kabla co uważam za duży plus.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Sinber's Avatar
    Level 37
    @Aaricia Proszę :) Rzucił mi się w oczy artykuł a w nim opisany tablet marzenie :D Nie mogłem się nie podzielić z wami tym info 😉
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Aaricia preferuję nauszne słuchawki które trudniej zgubić ale do niedawna korzystałem z nausznych przewodowych. Zmiana telefonu wymusiła na mnie zmianę podejścia do słuchawek. Ale mam takie bezprzewodowe z opcją kabla co uważam za duży plus.

    @TrendaTen ja z nausznych prawie nigdy nie korzystałam, wolę douszne, czy jak je zwał 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Aaricia są nauszne (nauszne i pełno uszne (tam gdzie całe ucho się mieści)), douszne i dokanałowe (te co tam głęboko wchodzą). Dodatkowo rozróżniamy metody transmisji - przewodowe, bezprzewodowe z opcjami - radiowe (to już stara technologia), BT, True wireless (to przypadek gdzie są te małe słuchawki obie bez przewodu, gdzie można zgubić jedną)
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @Aaricia @TrendaTen Jeśli chodzi o douszne do telefonu, to całe życie korzystałem z dokonałowych (z grzybkiem) na kablu. Jakiś czas temu zmieniłem na TWS bez grzybka i wreszcie przestały mnie boleć uszy po 30 minutach. Nadal - jack 3.5mm powienien być standardem. Słuchawki na kablu są obiektywnie lepsze np. w pociągu.

    Nigdy jednak nie zrozumiem jak można siedzieć przed komputerem stacjonarnym w słuchawkach innych niż wokółuszne. Są zdecydowanie wygodniejsze i mają lepszy dźwięk (bardziej przestrzenny).
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek nie ma wygodniejszych słuchawek niż pełno uszne. Mam i używam dokanałowe TWS ale jako awaryjne. Są małe i mieszczą się w kieszeni, ale jak planuję np wyjść do sklepu to biorę duże. Nauszne mają głębię dźwięku (nie mylić z basem) (nawet nie tyle co lepszą, co po prostu mają) przez co się "wygodniej" słucha. Jak gąbki zakrywają całe ucho to okularnicy nie cierpią z powodu przygniatania zauszników
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 43
    @TrendaTen Zgodzę się, oprócz 2 rzeczy - to słuchawki wokółuszne (nie pełno uszne) i przynajmniej u mnie wokółuszne przeszkadzają z okularami (a pady mam miękkie).
    Dokanałowe mają swoje plusy (ogólnie są lepsze od tych bez grzybków), ale są, przynajmniej w moim przypadku, mniej wygodne. Najgorsze są chyba zwykłe nauszne, które całe się opierają na małżowinie usznej. Są duże, niewygodne i stage też często średni.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮