Codzienne przedmioty o dużym wpływie na życie

  • 4
    Odpowiedzi
  • 26
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    Wiele przedmiotów nie ma w sobie nic specjalnego, nikt nie myśli o nich podczas swojego dnia.
    Są jednak takie, które mimo swojej prostoty, potrafią całkowicie zmienić naszą rutynę, nawyki, a nawet życie.

    Czasem będzie to poduszka, elektryczna szczoteczka do zębów, zaparzacz do herbaty lub nawet roślina.
    Nie mówimy więc o oczywistościach typu okulary, telefon, mikrofala, samochód, etc.

    Name:  termofor.jpg
Views: 23
Size:  84.1 KB

    W pewnym sensie to przedmioty, bez których nie wyobrażacie sobie już życia.
    Macie takie?
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • 4 Odpowiedzi

  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Zmywarka, lampka pod szafkowa w kuchni i taśma magnetyczna na noże kuchenne. O ile zmywarka to większy koszt to lampka i taśma magnetyczna (narzędziowa) to są groszowe sprawy a zmieniają pracę w kuchni niebotyczne
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek dla mnie to podkładka pod laptopa i pod myszkę, z racji tego, że przeważnie pracuję na kanapie (o dziwo przy biurku często bolały mnie plecy 🙊 ), to bez tych rzeczy nie byłoby to możliwe 😀
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    @TrendaTen Nad lampką też się zastanawiałem, ale nie chcę tego ciągle ładować. Taśma brzmi ciekawie, ale nie mam na nię miejsca przez układ starych szafek.
    @Aaricia Ja wolę PC, ale widzę, jak coś takiego może być wygodne. Też mnie wszystko boli od krzesła "gamingowego" i muszę ciągle wstawać.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek ja mam na 230
    Np takie w popularnym markecie budowlanym są w stałej sprzedaży
    Name:  SmartSelect_20241007_165108_Chrome.jpg
Views: 5
Size:  45.1 KB

    Akurat ta jest na 2 śrubki. Ja mam inne (mam listwę i takie 3 kółka (kółka mocniej świecą od mojej listwy)) ale tą widziałem w akcji (montowałem u kogoś w sobotę)


    - - - Updated - - -

    A i taką mam w "laboratorium" ale na własnej konstrukcji żeby odsunąć od ściany ale nie świecić po oczach
    [Kliknij aby dodać podpis]