Najgroźniejszy czarny charakter w grze?

  • 5
    Odpowiedzi
  • 43
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-10-09165831.jpg
Views: 25
Size:  56.4 KB

    Hej wszystkim!

    Podczas naszego miesiąca grozy nie może zabraknąć dyskusji o tym, która postać z gier napawa Was przerażeniem 🙊

    Jak na obrazku wyżej, Darth Vader jest doskonałym przykładem złoczyńcy, czy jednak jest na tyle straszny, że boimy się stawić mu czoła w grze? 😀

    Kto według Was jest od niego o wiele groźniejszy? 🧐
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 5 Odpowiedzi

  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    Może nie poziom Avengerów, ale Dettlaff był bardzo dobrym bossem w Wiedźminie 3 (Krew i Wino).
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    Ten okropny Lord Nemeroth z Space Marine (1) wciąż na mnie czeka. Wiem że to nie jest poziom dark souls ale mi sprawia problem.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    @TrendaTen Jak spotkasz bossa, którego nie możesz pokonać, to obniżasz poziom trudności, czy próbujesz do skutku (np. z poradnikami)? U mnie raz tak, raz tak. Z reguły lubię wyzwanie, ale czasem wolę płynniejsze flow gry niż restart tej samej misji 15 raz.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek oj nie. Ja jestem uparty. Tłukę raz po raz. Do Nemerotha miałem już (w ciągu jakiś 4lat) z 10 podejść. Za każdym razem po kilka podejść. Czasem 2-3h tłukłem to samo. Zazwyczaj (ale nie w tym przypadku) jest tak, że jak zostawię grę na jakiś czas to po powrocie idzie mi lepiej. Może zmęczenie, może jakieś tempo mam złe, może coś innego i na świeżo idzie gładko. W just cause 4 miałem sporo takich momentów.
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    @TrendaTen Nie znam psychologicznego wytłumaczenia, ale to popularne zjawisko. Wydaje mi się, że to przez zapętlenie problemu. Kiedy pracujesz nad czymś od jakiegoś czasu, to widzisz tylko drogę przed sobą, a nie zauważasz błędu u podstawy (first principles thinking).
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮