Irytujące rzeczy

  • 4
    Odpowiedzi
  • 53
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    Wiele przedmiotów ma swoje mankamenty, które mogą być uciążliwe.
    Od szwów w skarpetach, przez grzejące się ucho od kubka z kawą, po zakrętki przymocowane na stałe do butelki.

    Jakie drobne rzeczy was denerwują?
    Pomińmy jedynie zachowania ludzkie, bo zrobi się encyklopedia :)
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • 4 Odpowiedzi

  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Marcelek ja się zgodzę z tymi zakrętkami, na początku nie za bardzo wiedziałam, co się dzieje i myślałam, że to jakaś wada - przez to kilka razy zdarzyło mi się ochlapać jogurtem pitnym 🙈 Dopiero potem mnie uświadomiono o celowych zmianach, ale mimo wszystko nadal jest to irytujące 😅
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    @Aaricia Nie byłoby aż takiego problemu, jakby ten plastikowy "sznurek" od zakrętki był dłuższy (ale to przecież więcej plastiku). Mnie aż tak nie denerwują, ale fakt - wolałem "normalne" zakrętki.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • Keyma's Avatar
    Level 24
    a ja należę do tego grona ludzi, którym podoba się ta zmiana zakrętek (oczywiście jeśli dany producent zrobił to w wygodny sposób, niestety nie każdy, ale liczę, że to kwestia czasu, zanim się nauczą).

    Dzięki temu że mogę odgiąć, to nie gubię zakrętek, nie spadają mi, ogólnie trochę poprawia funkcjonalność, przynajmniej w moim odbiorze.

    A co do irytujących rzeczy, nic nie przychodzi mi do głowy poza pastą do zębów, gdy jest na odkręcanie a nie odtykanie, dużo więcej czasu zajmuje nabranie pasty i się irytuje ;p
  • Marcelek's Avatar
    Level 44
    @Keyma To z pastą faktycznie denerwujące, ale dawno nie miałem takiej odkręcanej.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮