Wydarzenie We, Robot Elona Muska i Tesli - oglądaliście?

  • 33
    Odpowiedzi
  • 270
    Wyświetlenia
  • Marcelek's Avatar
    Level 45
    @TrendaTen Nie kwestionuję tego, że oba rozwiązania są szybsze od człowieka. Mam jedynie wątpliwości, że robot z ciałem na podobę człowieka będzie identycznie sprawny jak autonomiczne auto. Może są nieuzasadnione, nie wiem. Nie jestem inżynierem robotyki.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek wydaje mi się, że jak powszechne staną się autonomiczne pojazdy to dla takich starych pryków jak ja, będą kukły imitowały kierowcę. Auto będzie autonomiczne ale będzie pozorant, manekin. Coś, co będzie namiastką ktosia. Lubimy zmieniać rzeczy nieożywione w rzeczy ożywione. Nadajemy imiona samochodom, odkurzaczom, zmywarkom czy kwiatkom. Zmienia się wtedy los i zestaw czynników niezrozumiałych na dobrą i złą wolę tegoż urządzenia. Jak samochód nie chce odpalić, to mówię do niego, żeby się zastanowił nad swoim zachowaniem. Odkurzacza się pytam czy widzi tamten paproch. Jak odkurzacz utknie, to mówi - "utknąłem, pomocy!" i mimo, że wiem, że to automat to mu odpowiadam - "już idę Ci pomóc"
    [Kliknij aby dodać podpis]
  • Marcelek's Avatar
    Level 45
    @TrendaTen Trochę jak cyberpunk. Ja uważam, że dla "starych pryków" po prostu nie będzie okien i będą oglądać serial na tablecie w czasie jazdy.
    There are things in this world that the human mind cannot comprehend.
    Pudding is one of them ❤🍮
  • TrendaTen's Avatar
    Level 52
    @Marcelek tak może być. Najpierw nas zamkną w pomieszczeniu bez okien a potem, po cichutku zabiorą nam klamki
    [Kliknij aby dodać podpis]