Z jaką postacią z gry chcielibyście spędzić Halloween? 🎃

  • 3
    Odpowiedzi
  • 18
    Wyświetlenia
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    Name:  Screenshot2024-10-16155340.jpg
Views: 19
Size:  92.3 KB


    Hej wszystkim!

    Halloween już tuż tuż 👻 Każdy z nas spędza je inaczej, czy to poddając się tradycji zza oceanu i przebierając i spędzając ten wieczór na upiornych imprezach, czy to grając w ulubione (straszne lub nie) gry, czy to oglądając mniej lub bardziej straszne filmy, ukrywając się pod kocem na kanapie i popijając gorącą czekoladę 😀

    Gdybyście jednak za sprawą czarów mogli zawezwać jakąkolwiek postać z gry i spędzić z nią Halloween, czy to odwiedzając sąsiadów, proponując "cukierek albo psikus" czy po prostu siedząc na kanapie i dyskutując - którą postać wybralibyście? 👾
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • 3 Odpowiedzi

  • Keyma's Avatar
    Level 24
    Ciężko mi coś wybrać, jest zbyt wiele cudownych postaci. Kusi powiedzieć Geralt, ale to by się mogło źle skończyć dla przebranych za potwory dzieciaków ;p
  • Aaricia's Avatar
    Community Manager
    @Keyma oj to pewnie nie mielibyście konkurencji w sąsiedztwie i wszystkie słodycze byłyby dla Was 😂
    • Jakiej gry nie możesz doczekać się w 2024 roku? Powiedz nam tutaj 🎮
    • Zobacz nową linię produktów Lenovo tutaj 💻
    • Masz jakieś hobby poza graniem? Opowiedz nam w tym temacie🌍
  • AmrAli1's Avatar
    Level 52
    @Aaricia Uważam, że wezwę Minami Fuyuki 😂😂❤️, nie dlatego, że jestem otaku i ją uwielbiam, ani nawet dlatego, że jest piękna. Nie myślcie o mnie źle, widzę was przez wasze ekrany, nie patrzcie na mnie w ten sposób 😂😂 👉🏻👈🏻